Biuletyn Informacji Publicznej Biblioteki Publicznej Gminy Kampinos jest urzędowym publikatorem teleinformatycznym w postaci ujednoliconego systemu stron w sieci teleinformatycznej, którego celem jest powszechne udostępnianie informacji publicznej.

W naszym Biuletynie Informacji Publicznej (BIP) publikujemy informacje dotyczące
prowadzonej przez naszą organizację działalności, w tym tej finansowanej ze środków publicznych.

Publikowane informacje zorganizowane są za pomocą menu znajdującego się po lewej stronie ekranu. Aby wyświetlić treść informacji publicznej należy kliknąć odpowiednią nazwę działu w menu. Strony Biuletynu publikowane są w dwóch stopniach zagłębienia (strona i jej podstrony). W dolnej części każdej strony znajduje się metryczka z informacjami o dacie utworzenia i autorze dokumentu, dacie publikacji i osobie publikującej, a także odnośnik do funkcji wydruku strony.

Aby odnaleźć poszukiwane informacje, przejdź na stronę główną naszego BIP i:

1. skorzystaj z wyszukiwarki, wpisując odpowiednią frazę w pole u góry strony, lub
  2. skorzystaj z odnośników znajdujących się na stronie.

Jeśli nie znajdziesz poszukiwanej informacji w BIP, skontaktuj się z nami,
korzystając z adresu mailowego lub numeru telefonu podanego na stronie.

Jeżeli jakikolwiek dokument zostanie usunięty z Biuletynu, automatycznie trafi do rejestru stron usuniętych wraz z adnotacją o powodzie usunięcia. Uwaga: usunięty dokument może zostać przywrócony. Jeśli więc dokument był w rejestrze stron usuniętych, a teraz go tam nie ma, oznacza to, że został przywrócony.

Każda zmiana treści ogłoszeń jest archiwizowana w rejestrze zmian.

Informację przygotował(a): Karina Leszczyńska

Opublikował(a): Karina Leszczyńska