Stało się już niemal tradycją, że w gminie Kampinos z okazji Dnia Kobiet odbywają się wydarzenia kulturalne, na które w ramach wstępu wolnego zapraszamy wszystkich chętnych do obcowania ze sztuką.

Chociaż w 2021 r. pandemia covid-19 zmusiła nas do odstąpienia od tej inicjatywy, to 5 marca br. znów spotkaliśmy się w Dworze pod Kasztanowcami w Wiejcy. Tegoroczną gwiazdą wydarzenia była Katarzyna Żak, która zaprezentowała swoje interpretacje piosenek, składających się na płytę pt. „Miłosna Osiecka”.

Artystka wraz z występującymi z nią instrumentalistami stworzyła widowisko, które wprowadziło nas w świat miłości widziany oczami nieodżałowanej Agnieszki Osieckiej. Pani Katarzyna w trakcie występu dała się nam poznać jako wrażliwa piosenkarka oraz doskonała aktorka, która niejednokrotnie brawurowo wykonanymi utworami dawała publiczności powody do gromkich owacji. Po występie oczarowała nas z kolei otwartością na spotkania z publicznością.

Jeszcze długo po występach wszystkim chętnym rozdawała autografy i uśmiechy. Po koncercie przy kawie i słodkim poczęstunku była okazja do podzielenia się wrażeniami, a także porozmawiania i zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia z naszą gwiazdą.

Organizatorzy koncertu, Gmina Kampinos i Biblioteka Publiczna Gminy Kampinos, dziękują wszystkim przybyłym gościom.

Ukłony kierujemy do Pani Katarzyny Żak, która wraz z towarzyszącymi jej muzykami przyjęła zaproszenie na koncert i wystąpiła przed kampinoską społecznością.

Szczególne podziękowania za gościnę, słodki poczęstunek i piękne kwiaty dla wszystkich Pań należą się Gospodarzom Dworu pod Kasztanowcami, Państwu Grażynie i Adamowi.

Zdjęcia, które oglądacie Państwo, to zasługa Pana Przemysława Jośko, mieszkańca naszej gminy i przede wszystkim doskonałego, już uznanego fotografa.