Ależ to był cudownie spędzony czas, pełen niespodzianek i atrakcji na świeżym powietrzu.

Przy Leśnym Domku ,,Puszczyk” w Granicy w niedzielne popołudnie odbył się piknik

,,Lato w Zagrodzie” organizowanym przez Gminę Kampinos, Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego oraz Kampinoski Park Narodowy.

Przygotowane dla Państwa atrakcje, kącik wymiany roślin, pokaz kowalstwa artystycznego, warsztaty z Panią Anią – lalki motanki, spacer po Kampinoskim Parku Narodowym oraz liczne konkursy i lokalne przekąski cieszyły się ogromnym zainteresowaniem.

Mieliśmy przyjemność również wysłuchania  występu Zespołu Ludowego ,,Wiskitki”.

Przygotowany przez naszą bibliotekę kącik artystyczny ,,Malowanie toreb” wywołał bardzo pozytywny odbiór wśród uczestników, za co bardzo dziękujemy.

Naszemu wolontariuszowi Bartkowi składamy ukłony za to, że dzielnie nam pomagał i  dziękujemy za uśmiech, który towarzyszył nam przez całe popołudnie.

Poniżej krótka fotorelacja