Szanowni Czytelnicy,

Dbając o Państwa dane osobowe i w oparciu o wewnętrzne procedury związane z wejściem w życie rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych (RODO) w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Biblioteka Publiczna Gminy Kampinos,  05- 085 Kampinos, ul. Szkolna 2.

Biblioteka Publiczna Kampinos wyznaczyła Inspektora Danych Osobowych, z którym można się skontaktować poprzez e-mail: bpgkampinos@gmail.com.

Jednocześnie informujemy, że każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie