Powoli zbliża się Tydzień Edukacji Globalnej, coroczna międzynarodowa inicjatywa, która zwraca szczególną uwagę na problemy o charakterze globalnym. Tegoroczna akcja trwać będzie od 18 do 26 listopada pod hasłem „Cele zrównoważonego rozwoju. Przyszłość świata zależy od nas”.

W ramach projektu „Wędrówki szlakiem roślin” wraz z Fundacją Edukacji Międzykulturowej podczas Tygodnia Edukacji Globalnej zapraszamy do wspólnej zabawy i udziału w naszym quizie telefonicznym. Od poniedziałku 20 listopada do piątku 24 listopada na naszej stronie internetowej pojawiać się będzie jedno pytanie dziennie dotyczące edukacji globalnej. Dla osoby, która jako pierwsza zadzwoni o godz. 12.00 /22 725 01 49/ i udzieli poprawnej odpowiedzi mamy upominki książkowe od Fundacji Edukacji Międzykulturowej.

Zapraszamy!

Pierwsze pytanie już w poniedziałek !