W roku 2021 rozszerzyliśmy usługę w ramach konsorcjum Legimi i zachęcamy Państwa do korzystania z kodów dostępu do audio- i ebooków.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani otrzymaniem kodów, to prosimy o kontakt z biblioteką. Warunkiem otrzymania kodu jest posiadanie karty czytelnika w naszej bibliotece.

Prosimy o zgłoszenie chęci otrzymania kodu bezpośrednio do bibliotekarza, dzwoniąc pod numer 22 725 01 49 lub wysyłając wiadomość na adres bpgkampinos@gmail.com.

Kod zapewnia miesięczny dostęp do bazy audio i ebooków. Jest ważny od chwili zarejestrowania przez miesiąc, ale musi zostać aktywowany w miesiącu otrzymania kodu, inaczej traci ważność.

Przypominamy, że aplikacja Legimi jest dostępna na wszystkich urządzeniach przenośnych (tablety, smartfony, e-czytniki) i we wszystkich systemach operacyjnych (iOS, Android, Windows). Można ją także zainstalować na komputerach. W razie pytań w sprawach technicznych lub związanych z katalogiem Legimi, proszę pisać na adres: support@legimi.com.

Zapraszamy do korzystania z kodów!