VIII wydanie ogólnopolskiej akcji Noc Bibliotek odbędzie się w sobotę 1 października 2022 r. pod hasłem „To się musi powieść”.

Noc Bibliotek to ogólnopolska akcja przekonująca do czytania poprzez promocję lokalnych bibliotek jako najbliższych miejsc spotkań z kulturą, z różnorodnymi zasobami i bezpłatną ofertą dla społeczności, sprzyjających wymianie idei i integracji.

Nocy Bibliotek towarzyszy akcja „Podziel się książkami” – zachęcająca czytelników do przynoszenia do bibliotek przeczytanych nowości wydawniczych, klasyki i lektur oraz innych poszukiwanych książek.

Kampinoska biblioteka po raz pierwszy zdecydowała się wziąć udział w akcji. Czekamy na Was w bibliotece publicznej, 1.10.2022 r. (sobota), w godzinach 20.00 – 23.00

Będzie się działo, szczegółów nie zdradzimy. Zachęcamy do uczestnictwa.

Uczestnictwo w akcji oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych i publikację zdjęć (między innymi na stronach internetowych i w mediach społecznościowych biblioteki, Urzędu Gminy Kampinos oraz w Biuletynie Kampinoskim).