14 maja 2024 roku kolejna grupa Sarenek z kampinoskiego przedszkola odwiedziła kampinoską bibliotekę. Dzieci wysłuchały „Czerwonego Kapturka” autorstwa braci Grimm. Podobnie jak poprzednio, wykorzystałyśmy Teatr Kamishibai. W teatralnym klimacie przedszkolaki słuchały i oglądały prezentowane na przesuwających się kartach ilustracje. Ta grupa przedszkolaków również miała czas na wykonanie prac plastycznych. Dzieci pokolorowały drewniane zakładki do książek – każdy przedszkolak zabrał swoją pracę do domu. Był również czas na wspólne przeglądanie książek. Rozmawialiśmy też o preferencjach czytelniczych, o teatrze, o naszych zwierzątkach. Za odwiedziny dziękujemy. Czekamy na Was w kampinoskiej bibliotece.