Jak ten czas szybko leci…

Dopiero co rozpoczęły się ferie zimowe a my już podsumowujemy te kilka dni. Rozpoczęłyśmy zakupy nowości wydawniczych. Wiele opracowanych książek czeka już na Państwa w kampinoskiej bibliotece. Ponadto w pierwszym tygodniu ferii odwiedziły nas przedszkolaki z kampinoskiego przedszkola. 17 stycznia gościłyśmy u siebie grupę Wiewiórek wraz z Paniami: Ewą, Sylwią i Kazimierą. 18 stycznia odwiedziły nas Jeżyki pod opieką Pani Ani, Sandry i Barbary. Podczas pobytu dzieci obejrzały pomieszczenia biblioteczne, posłuchały o bogatym księgozbiorze woluminów i audiobooków. Następnie obydwie grupy wysłuchały bajki „Kot w butach”. Zarówno Wiewiórki, jak i Jeżyki pokolorowały kota – wcześniej naszkicowanego przez naszą młodą czytelniczkę Alicję. Powstały dwa plakaty, które ozdobią wnętrza kampinoskiej biblioteki. Dzieciom bardzo dziękujemy za spędzony u nas czas i oczywiście zapraszamy do odwiedzin.

„Wiewiórki”

„Jeżyki”