30 sierpnia 2024 roku, w Sali Lustrzanej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego z Oddziałami Integracyjnymi w Kampinosie odbyło się widowisko teatralne pt.: „O prosiaczku, który jadł za dużo lizaczków”. Na zaproszenie Biblioteki Publicznej Gminy Kampinos przed młodymi widzami (i nie tylko) wystąpili Edyta i Paweł Aleksiejczuk ze Studia Artystycznego Efekt.

Było to przedstawienie dla dzieci oraz tych wszystkich, którzy dziećmi się czują. Pogoda dopisała, humory też. Było zabawnie i bajecznie kolorowo. Dzieci z zapałem angażowały się we wspólną zabawę. Czy babcia Prosiaczka znalazła jakiś sposób na swojego wnuczka? Czy Prosiaczek zmienił swoje złe nawyki żywieniowe? Jaki udział w tej historii  miały warzywa z babcinego ogródka? Na te pytania odpowiedzi znają ci, którzy wspólnie z nami obejrzeli przedstawienie.

Na zakończenie nasz młody Czytelnik – Michał – wręczył aktorom bukiecik kwiatów w podziękowaniu za piękny występ i wspaniałe widowisko. Był też czas na wspólne zdjęcia.

Dziękujemy Rodzicom i Dziadkom za to, że przyprowadziliście do nas swoje pociechy. Artystom dziękujemy za przezabawny spektakl o tym, że można żyć zdrowiej i mieć z tego wiele korzyści. Szczególne podziękowania kierujemy do Pani Anety – mamy Zuzi – za pomoc i  zaangażowanie. Tak wysoka frekwencja – to Pani zasługa. Raz jeszcze dziękujemy.