10 maja 2023 roku odbyło się w Klubie Seniora spotkanie z ciekawym i wartościowym człowiekiem, który przyjął zaproszenie Biblioteki Publicznej Gminy Kampinos i zaszczycił nas swoją obecnością. Mowa oczywiście o Panu Jerzym Misiaku, wieloletnim dyrektorze Kampinoskiego Parku Narodowego, autorze książki „W gajówce patriotyzmu”. Subiektywną opinią (piszących ten tekst) spotkanie uważamy za udane.

Było o wycince drzew, selekcji, odstrzałach zwierzyny, usłyszeliśmy wiele ciekawostek historycznych.

Dziękujemy wszystkim za to, że byliście z nami. Ogromne podziękowania należą się Pani Hani Deles, która wzorcowo poprowadziła spotkanie. Dziękujemy Panu Jerzemu za spotkanie, za ciepłe słowa.  Dziękujemy kampinoskiej młodzieży za obecność, za aktywne uczestnictwo. Wiedza tu zdobyta zostanie w pamięci na długo, oby na zawsze.

Poniżej krótka fotorelacja.