Ogłoszony przez naszą bibliotekę konkurs  „Świąteczna bombka dla biblioteki” został rozstrzygnięty.

W konkursie złożonych zostało 31 prac.

Komisja konkursowa dokonała oceny złożonych prac i przyznała:

I miejsce        Darii Wysockiej (12 lat)

II miejsce       Błażejowi Stasiakowi (4 lata)

III miejsce      Antoninie Sawickiej (9 lat).

praca Darii Wysockiej

praca Błażeja Stasiaka
4 lata

praca Antoniny Sawickiej
III miejsce

Jury przyznało Nagrodę Specjalną – nagroda powędruje do Magdaleny Muras (37 lat).

praca Magdaleny Muras
Nagroda Specjalna

Jury przyznało 19 wyróżnień. Nagrody otrzymają: Marta Budnik (31 lat), Magdalena Stasiak (33 lata), Iwona Wydrzyńska (37 lat), Wioletta Kozłowska (29 lat), Konrad Wydrzyński (38 lat), Amelia Lewandowska (13 lat), Alicja Stalpińska (10 lat), Dominika Wysocka (7 lat), Mikołaj Budnik (5 lat), Edward Wysocki (5 lat), Adam Wiśniewski (7 lat), Lena Stasiak (7 lat), Hanna Sawicka (7 lat), Maja Michalczyk (7 lat), Dorota Wysocka (8 lat), Liliana Zalewska (5 lat), Sebastian Orzechowski (12 lat), Malwina Wiśniewska (5 lat), Franciszek Wydrzyński (9 lat).

prace wyróżnione

Biblioteka Publiczna Gminy Kampinos postanowiła nagrodzić wszystkich uczestników konkursu  „Świąteczna bombka dla biblioteki” drobnymi upominkami. Upominki otrzymają: Kacper Sieczkowski (5 lat), Kamil Muras (3 lata), Aleksander Budnik (7 lat), Aleksandra Muras (8 lat), Piotr Stalpiński (6 lat), Anna Wiśniewska (32 lata), Iwona Lewandowska (39 lat), Zosia Michalczyk (3 lata).

Za piękne prace serdecznie dziękujemy, Wszystkim gratulujemy, zapraszamy po odbiór nagród i dyplomów do biblioteki od 15 grudnia.

wszystkie prace złożone w konkursie

Nagrody i dyplomy czekają w bibliotece.