Skip to main content

UWAGA – termin składania prac konkursowych przedłużony

Informujemy, że zgodnie z Aneksem numer 1 do Regulaminu Uczestnictwa w konkursie „CZYTANIE TO LATANIE” termin zbierania prac konkursowych został przedłużony do dnia 16 października 2023 roku.

Serdecznie zapraszamy do udziału w 5. edycji powiatowego konkursu „Czytanie to latanie”, organizowanego przez Bibliotekę Publiczną w Ożarowie Mazowieckim – Bibliotekę Powiatową dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego, we współpracy z bibliotekami publicznymi z: Błonia, Izabelina, Kampinosu, Leszna, Łomianek, Starych Babic. W tym roku, do udziału zachęcamy dzieci w wieku 6-15 lat, wraz z rodzicami/opiekunami. W tegorocznej edycji trzeba stworzyć komiks w formacie A3 (1-3 strony) związany z osobą, miejscem lub wydarzeniem historycznym z terenu Powiatu Warszawskiego Zachodniego, oparty na faktach lub legendach. Pracę należy złożyć w jednej z bibliotek publicznych powiatu warszawskiego zachodniego lub wysłać na adres e.krupa@biblioteka.ozarow-mazowiecki.pl, do 16 października 2023 roku.

Do wygrania wartościowe nagrody – vouchery na swobodne loty w tunelu aerodynamicznym, sponsorowane przez firmę Flyspot, widokowy lot samolotem nad Warszawą oraz symulator lotu samolotem pasażerskim.

Wszystkim życzymy wysokich lotów!

regulamin CTL2023

 

 

 
Skip to content