Gotowi na literacką przygodę?

Rusza 6. edycja konkursu „Czytanie to latanie”, którego organizatorem jest Biblioteka Publiczna im. Ireny Zarzyckiej w Ożarowie Mazowieckim, pełniąca funkcję Biblioteki Powiatowej dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego, we współpracy z bibliotekami publicznymi z Błonia, Izabelina, Kampinosu, Leszna, Łomianek i Starych Babic.

W tym roku budujemy mosty między książkami a rzeczywistością!

Chwyć za farby, plastelinę lub inne materiały i stwórz przestrzenną pracę, która zabierze nas w podróż do świata Twojej ulubionej książki!

Do udziału w konkursie zapraszamy młodzież w wieku 11-15 lat. Na prace czekamy do 22 listopada 2024 r. Należy składać je w bibliotekach publicznych powiatu warszawskiego zachodniego, w których dowiedzieliście się o konkursie (lista placówek w Regulaminie konkursu).

Szczegóły i Regulamin w bibliotekach publicznych powiatu warszawskiego zachodniego lub na biblioteka.ozarow-mazowiecki.pl/czytanietolatanie.

Przenieście nas do świata swoich bohaterów, gdzie wyobraźnia nie ma granic!

Życzymy wysokich lotów!

Sponsorami konkursu są Flyspot oraz Platon