Wyniki konkursu plastycznego

pt. „Kurczaczki, zajączki oraz inne ozdoby wielkanocne”

Do konkursu zgłoszonych zostało 57 prac, z czego komisja konkursowa nagrodziła 20 z nich. Ocenie nie podlegały prace, które nie spełniały warunków formalnych zamieszczonych w warunkach konkursowych, w tym nadesłane po terminie i po upływie oznaczonej godziny (prace należało przesłać do 24.03 do godz. 15.00).

Komisja oceniając prace kierowała się pomysłowością uczestników, estetyką wykonania ozdoby i wiekiem dziecka.  Komisja konkursowa powołana prze dyrektora biblioteki składała się z członków nie będących pracownikami biblioteki, gminy ani szkoły w Kampinosie. Oceniający otrzymali nadesłane zdjęcia pocztą elektroniczną, w środę 24.03. br., o godz. 15.30. Prace opatrzone były numerami, z oznaczeniem wieku uczestnika konkursu. Taki system, naszym zdaniem, jest gwarancją bezstronności oceniających.

Komisja przyznała miejsca równorzędne, odstąpiła od wręczenia wyróżnień. Oto wyniki:

Grupa I – PRZEDSZKOLAKI

I miejsce: Aleksandra Muras, Oskar Szewczyk

II miejsce: Alicja Ciurzyńska, Wiktor Dudek, Dawid Krajewski, Mikołaj Budnik

III miejsce: Maria Zielerowicz, Aleksander Budnik, Szymon Pętlak

Grupa II – KLASY I-III

I miejsce: Julia Popielas, Maciej Połeć

II miejsce: Martyna Antoniak

III miejsce: Maja Szewczyk

Grupa III – KLASY IV-VI

I miejsce: Agata Poleć, Bartłomiej Krajewski

II miejsce: Sebastian Orzechowski

III miejsce: Karolina Dudek, Antonina i Szymon Zawadzcy

GRUPA IV – KLASY VI-VIII

I miejsce: Kinga Ciurzyńska

II miejsce Julia Ciurzyńska

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i zapraszamy po odbiór nagród w piątek 26.03. 2021 r. w godz. 13.00-15.00 i w poniedziałek w godz. 13.00-18.00.

Wszystkim Uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, a Rodzicom za przesłanie prac na adres biblioteki.

Dyrektor BPG Kampinos – Karina Leszczyńska