Biblioteka Publiczna Gminy Kampinos zaprasza w dniach 8.V. – 15.V.17 r. do wspólnych obchodów XIV ogólnopolskiej edycji Tygodnia Bibliotek oraz II kampinoskiej edycji Tygodnia Bibliotek. Hasło Tygodnia Bibliotek 2017 brzmi: „Biblioteka. Oczywiście”.

Z tej okazji zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym pt. „Portret Misia Uszatka”.

Zadaniem jest wykonanie pracy plastycznej nt. „Portret Misia Uszatka”. Uczestnicy konkursu wykonują prace samodzielnie kredkami w formacie A4.

Dla zwycięzców Konkursu przewidziane są nagrody:

1. Zwycięska praca będzie frontem zakładki bibliotecznej, elementem promocyjnym naszej Biblioteki oraz zostanie wydrukowana w nakładzie 500 sztuk i będzie ogólnodostępna w Bibliotece.

2. Nagroda główna dla zwycięzcy w postaci zestawu plastycznego oraz wyróżnienia.