Kreatywnymi warsztatami, 26 stycznia 2024 roku, zakończyłyśmy zajęcia z cyklu „Ferie w bibliotece”.  Na zajęciach obecni byli wszyscy zapisani. Raz jeszcze przepraszamy dzieci, dla których zabrakło miejsc. Ale nie martwcie się, niedługo odbędą się kolejne warsztaty.

Nasi uczestnicy samodzielnie ozdobili techniką decoupage’u i wielu innych, kolorowych elementów drewniane pudełeczka. Dziewczynki ozdabiały drewniane szkatułki, chłopcy zaś drewniane skarbonki. Było trochę zabawy i rączki się kleiły. Ale, tak sobie myślimy, że co tam brudne rączki, radość z wykonanej samodzielnie pracy jest bezcenna. Niech Wam służą prace przez Was wykonane i cieszą oczy. Dziękujemy za obecność, za uśmiech i dobrą zabawę. Zapraszamy do naszej biblioteki.